Akademia Komputerowa STEP! Studiujemy od 1999 roku. Wysokiej jakości edukacja komputerowa dla dorosłych i dzieci. Nie przekazujemy zbędnych informacji, lecz koncentrujemy się na stronie praktycznej – naszym celem jest przekazanie wiedzy i kwalifikacji, które pozwolą zostać profesjonalistą w wybranym kierunku.

Your browser is out of date!

You are using an outdated browser Internet Explorer. This version of the browser does not support many modern technologies, that's why many pages of the website are not displayed correctly, and may not work some of functions . We recommend viewing the website using the latest versions of the browsers Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Szkolenia korporacyjne IT dla pracowników.
W biurze, zdalnie, online

Akademia Komputerowa IT STEP oferuje usługi profesjonalnych szkoleń dla firm: kursy i szkolenia IT dla kadry zarządzającej, menedżerów i wszystkich pracowników.

Corporate courses

Otrzymaj wydajnych
specjalistów dla Twojego biznesu dzięki szkoleniom korporacyjnym

Inwestując w szkolenia swoich pracowników, uzyskasz

benefits

Wdrażanie nowych technologii do organizacji pracy

benefits

Zwiększone zyski dla firmy

benefits

Lepsze zarządzanie i kontrolę w firmie

benefits

Wydajnych specjalistów, którzy są w stanie rozwiązywać zadania z wysoką jakością.

Szkolenia korporacyjne kadry
będzie pasowało takim
oddziałom Twojego biznesu:

dział IT

Kursy korporacyjne podniosą kwalifikacje pracowników działu IT i pomogą im opanować nowe technologie potrzebne do efektywnej działalności firmy.

Dział marketingu i sprzedaży

Profesjonalne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pozwolą marketingowcom zwiększyć zyski firmy.

Dział finansowy

Kursy korporacyjne podniosą kwalifikacje pracowników działu finansowego w zakresie IT do celów księgowości i redukcji kosztów.

Najwyższa kadra zarządzająca

Szkolenia korporacyjne dla menedżerów umożliwią im zastosowanie nowych technologii w zakresie kontroli i zarządzania Twojego biznesu.

Szkolenia korporacyjne w Akademii IT STEP

Wybierz pasujący kurs dla swoich pracowników.

Zawód

Programista

Profesjonalne szkolenia i rozwój pozwolą marketerom zwiększyć zyski Twojej firmy.

Zawód

Programista back-end

Kurs back-end to programowanie po stronie serwera, które obejmuje pracę z bazami danych, konfigurowanie logiki i działania procesów oprogramowania oraz architektury klient-serwer.

Zawód

Cyberbezpieczeństwo i administracja systemami

Kurs nauczy, jak pracować z infrastrukturą IT: administrować, konfigurować i obsługiwać serwery internetowe oraz utrzymywać pracę stron internetowych.

Zawód

Programista w Java

Program szkolenia ma na celu opanowanie jednego z najbardziej zapotrzebowanych języków programowania. Program kursu jest logicznie podzielony na pięć części, kompleksowo obejmujących naukę języka Java: od pracy z systemami zarządzania bazami danych i tworzenia stron internetowych po tworzenie skryptów klienckich i rozwiązań usługowych z implementacją Java.

Zawód

Tester QA

Kurs na testera oprogramowania (QA) nauczy znajdować błędy w pracy stron internetowych i aplikacjach oraz zapewniać jakość produktu i jego procesów. W trakcie kursu opowiemy, jak utrzymać działanie wysoko obciążonych serwisów, nauczymy zapewniać nieprzerwane działanie systemów niezależnie od obciążenia i optymalizować koszty biznesowe.

Zawód

Programista w C++

Uczymy podstaw C++, rozwiązywania problemów o dowolnym stopniu złożoności w jednym z najpotężniejszych języków programowania i wzmacniamy podstawową wiedzę na temat algorytmów i programowania zorientowanego obiektowo.

Zawód

Projektant stron internetowych

Nauczymy planować i tworzyć wszystkie wizualne aspekty strony internetowej: opracowania makiety strony internetowej, struktury strony internetowej, interfejsu użytkownika, łatwej nawigacji, wyboru idealnych kombinacji kolorów, czcionek, obrazów, animacji oraz innych elementów graficznych.

Kurs

Motion designer

Nauczymy tworzyć od podstaw grafikę reklamową, makiety stron internetowych i animacje do projektów wideo.

Kurs

Język angielski (Nowość!)

Podnieś umiejętności językowe i komunikacyjne wśród pracowników, aby usprawnić działalność Twojej firmy na arenie międzynarodowej. Kładziemy nacisk na korespondencję i praktykę mówienia przy użyciu specjalnej terminologii z branży Twojej firmy.

Tworzymy indywidualne
programy kursówdostosowane do Twoich zapotrzebowań

IT STEP Academy stworzy kurs dostosowany do Twoich potrzeb w oparciu o:

 • Specyfikę Twojej firmy
 • Specyfikę i zestaw wymaganej wiedzy
 • Dogodny dla Ciebie harmonogram
 • Liczbę Twoich pracowników
 • dogodną dla Ciebie formę szkolenia

Nasze wartości i podejście
do szkoleń korporacyjnych

Wartości IT Step Computer Academy opierają się na trzech obowiązkowych elementach skutecznej edukacji:

Aktualny program

Wiedza i umiejętności, które zdobędą Twoi pracownicy, będą spełniać wszystkie najistotniejsze wymagania rynku dziś i w przyszłości.

Nauczyciele-praktycy

Nauczyciele IT Step Academy to specjaliści z wiodących firm IT z co najmniej 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Twoi pracownicy otrzymują całą niezbędną wiedzę, aby wdrożyć ją w rzeczywistej praktyce Twojej firmy.

Przyjazna atmosfera

Stworzyliśmy unikalne środowisko do nauki, w którym nauczyciele i pracownicy komunikują się jak równy z równym, a wszystkie lekcje są prowadzone przez realnego nauczyciela. Nawet w trybie online nie korzystamy z nagranych lekcji. Zawsze możesz zadawać pytania i uzyskać realne odpowiedzi i wsparcie.

Format i koszt

Dla kogo przeznaczone są szkolenia korporacyjne?

 • menedżerów
 • organizacji
 • pracowników firm
 • kadry kierowniczej

Formy szkolenia

Stworzyliśmy unikalne środowisko do nauki, w którym nauczyciele i pracownicy komunikują się jak równy z równym, a wszystkie lekcje są prowadzone przez realnego nauczyciela. Nawet w trybie online nie korzystamy z nagranych lekcji. Zawsze możesz zadawać pytania i uzyskać realne odpowiedzi i wsparcie.

Jak odbywają się zajęcia

Wszystkie szczegóły dotyczące czasu, miejsca i częstotliwości zajęć są ustalane indywidualnie z każdym klientem, aby zmaksymalizować skuteczność szkolenia i w zależności od zadań i specyfiki każdego konkretnego zamówienia.

 • Grupy liczą średnio od 10 do 20 osób.
 • Przybliżony czas trwania jednej lekcji - od 1,5 godziny.

Koszt

Cena szkolenia korporacyjnego jest obliczana przez naszego menedżera indywidualnie dla każdego klienta na podstawie następujących parametrów:

 • liczby godzin szkolenia
 • liczby ludzi w grupie
 • czasu trwania szkolenia
 • innych indywidualnych czynników

Zgłoś się na bezpłatną konsultację, a nasz menedżer obliczy przybliżoną kwotę płatności na podstawie konkretnego wniosku Twojej firmy i odpowie na wszystkie związane z tym pytania.

Dyplom
pomyślnym
ukończeniu kursów

Na zakończenie szkolenia korporacyjnego każdy z pracowników otrzyma spersonalizowany dyplom potwierdzający podniesienie kompetencji i pomyślne ukończenie szkolenia.

Zacznij się uczyć

Uwaga!

Trwa rekrutacja do Małej Akademii Komputerowej dla dzieci w wieku 7-14 lat! Zdąż zarezerwować miejsce!

Czytaj więcej

Ta strona używa plików Cookies

Polityka prywatności